Усі вчителі
Fluentbe
Julia - lektor angielskiego

Julia - Викладач англійської мови

Full of energy and creative ideas, want to share with you!

  pl eng eng
 • engEnglish teacher
 • Polish Mother tongue
 • English C1
Педагогічні спеціальності
Педагогічні переваги
 • Individual classes
 • Group classes
 • Students (15-20)
 • Adults (21+)
 • acceptsSpecialLearningNeeds
 • Діти (7-8)
 • Діти (9-14)

Про себе

Posiadam duże doświadczenie pracy jako lektor języka angielskiego. Język angielski jest moim drugim językiem; uczęszczałam do szkół w Anglii i Stanach Zjednoczonych oraz ukończyłam liceum z językiem wykładowym angielskim. Posiadam Cetrificate of Cambridge Proficiency in English. W czrwcu br. ukończyłam kurs nauczycieli angielskiego CELTA i otrzymałam Cambridge Certificate in Teaching English to Speakers of Other Languages z bardzo dobrym wynikiem (Pass B - Above Standard).

Posiadam 12 letnie doświadczenie w uczeniu prywatnie dzieci i dorosłych na różnych poziomach i w różnym wieku (od 5 roku życia; przygotowanie do olimpiad, matury, egzaminów, np. CAE). Posiadam dużą umiejętność nawiązywania dobrych relacji interpersonalnych i motywowania swoich uczniów, co daje mi satysfakcję i pozwala osiągnąć dobre wyniki w nauczaniu. Lata praktyki pozwoliły mi na wypracowanie ciekawych metod i zgromadzenie wielu materiałów dydaktycznych (zabawy ruchowe i muzyczne dla dzieci; dyskusje, ciekawe ćwiczenia dla dorosłych i młodzieży). Pozytywne oceny w szkole, sukcesy maturalne czy olimpijskie moich uczniów dają mi satysfakcję i przekonanie, że właśnie ten typ pracy chciałabym wykonywać w przyszłości. Moje ulubione techniki pracy polegają na maksymalnym zaangażowaniu uczestników zajęć w mówienie, przestawienie ich na ‘myślenie’ w języku angielskim (dlatego na swoich lekcjach nie używam w ogóle języka polskiego), psychodramę, pracę w parach i grupie, dyskusjach (są interaktywne), łączenia technik kinestetycznych z słuchaniem i mówieniem. Używam dużo gier i technik opierających się o wczuwanie się w rolę (odgrywanie różnych osób i użytecznych scenariuszy życiowych); są one bardzo interaktywne i angażujące uczestników.

Moje zdolności interpersonalne wykorzystywałam w pracy z grupami. Jako aktorka posiadam umiejętność autoprezentacji, odwagę do wystąpień i prowadzenia zespołu. Pracowałam też jako koordynator wycieczek grup angielskich, co wykształciło odpowiedzialność za grupę, łatwość nawiązywania kontaktów i budowania dobrej atmosfery. Doświadczenie w kierowaniu zespołem zdobyłam również prowadząc warsztaty teatralne dla młodzieży oraz wykłady z psychologii w Policealnej Szkole Detektywów. 

W pracy przydatne będą moje cechy osobowościowe. Liczne pobyty za granicą dały mi znajomość kultury i historii krajów anglojęzycznych i nauczyły mnie radzenia sobie w różnych sytuacjach, szybkiego i samodzielnego rozwiązywania problemów, otwartości na nowe doświadczenia i elastyczności w kontaktach interpersonalnych. Posiadam motywację do własnego rozwoju i dobrą organizację pracy własnej. Jestem osobą bardzo energiczną, samodzielną, kreatywną, umiejącą pracować pod presją czasu, posiadającą wiele pasji i energii twórczej. 

Почни навчання з найкращими вчителями
Вивчайте англійську мову у вчителів світового рівня. Прийми виклик!
Записатись на курс
Популярні спеціалізації: Business English English for HR Travel English Office English English for Kids English for Tourism English for IT English in Marketing English in Commerce English for Accountants Legal English English for Engineers Medical English Англійська в екології Англійська мова для біотехнологій та біоінженерії Англійська мова для сфери гостинності Англійська мова для будівельників Англійська для мистецтва English for Kids Англійська для співбесід Публічний виступ Військова англійська Англійська для нерухомості


Популярні сертифікати: B1 Preliminary for Schools B2 First for Schools BEC Higher BEC Preliminary BEC Vantage CAE CPE FCE IB - International Baccalaureate IELTS KET LCCI EDI Linguaskill PET Pre A1 Starters (YLE) PTE TOEFL TOEIC Trinity YLE Flyers YLE Movers

Методи оплати

Більше 38 безпечних способів оплати

Чим ми особливі?

95% клієнтів рекомендують Fluentbe
200 000+ уроків
Дружня угода
Гарантія задоволення мовною школою
Polecana Szkoła
Ocena 4.7/5 na Facebook
Ocena 4.7/5 na Google
Ocena 4.7/5 na Trustpilot