Všetci učitelia
Fluentbe
Julia - lektor angielskiego

Julia - Učiteľ angličtiny

Full of energy and creative ideas, want to share with you!

  pl eng eng
 • engUčiteľ angličtiny
 • Polština Rodený
 • Angličtina C1
Vyučovacie špecializácie
Výučbové preferencie
 • Individuálne triedy
 • Skupinové triedy
 • Študenti (15-20)
 • Dospelí (21+)
 • acceptsSpecialLearningNeeds
 • Deti (7-8)
 • Deti (9-14)

O sebe

Posiadam duże doświadczenie pracy jako lektor języka angielskiego. Język angielski jest moim drugim językiem; uczęszczałam do szkół w Anglii i Stanach Zjednoczonych oraz ukończyłam liceum z językiem wykładowym angielskim. Posiadam Cetrificate of Cambridge Proficiency in English. W czrwcu br. ukończyłam kurs nauczycieli angielskiego CELTA i otrzymałam Cambridge Certificate in Teaching English to Speakers of Other Languages z bardzo dobrym wynikiem (Pass B - Above Standard).

Posiadam 12 letnie doświadczenie w uczeniu prywatnie dzieci i dorosłych na różnych poziomach i w różnym wieku (od 5 roku życia; przygotowanie do olimpiad, matury, egzaminów, np. CAE). Posiadam dużą umiejętność nawiązywania dobrych relacji interpersonalnych i motywowania swoich uczniów, co daje mi satysfakcję i pozwala osiągnąć dobre wyniki w nauczaniu. Lata praktyki pozwoliły mi na wypracowanie ciekawych metod i zgromadzenie wielu materiałów dydaktycznych (zabawy ruchowe i muzyczne dla dzieci; dyskusje, ciekawe ćwiczenia dla dorosłych i młodzieży). Pozytywne oceny w szkole, sukcesy maturalne czy olimpijskie moich uczniów dają mi satysfakcję i przekonanie, że właśnie ten typ pracy chciałabym wykonywać w przyszłości. Moje ulubione techniki pracy polegają na maksymalnym zaangażowaniu uczestników zajęć w mówienie, przestawienie ich na ‘myślenie’ w języku angielskim (dlatego na swoich lekcjach nie używam w ogóle języka polskiego), psychodramę, pracę w parach i grupie, dyskusjach (są interaktywne), łączenia technik kinestetycznych z słuchaniem i mówieniem. Używam dużo gier i technik opierających się o wczuwanie się w rolę (odgrywanie różnych osób i użytecznych scenariuszy życiowych); są one bardzo interaktywne i angażujące uczestników.

Moje zdolności interpersonalne wykorzystywałam w pracy z grupami. Jako aktorka posiadam umiejętność autoprezentacji, odwagę do wystąpień i prowadzenia zespołu. Pracowałam też jako koordynator wycieczek grup angielskich, co wykształciło odpowiedzialność za grupę, łatwość nawiązywania kontaktów i budowania dobrej atmosfery. Doświadczenie w kierowaniu zespołem zdobyłam również prowadząc warsztaty teatralne dla młodzieży oraz wykłady z psychologii w Policealnej Szkole Detektywów. 

W pracy przydatne będą moje cechy osobowościowe. Liczne pobyty za granicą dały mi znajomość kultury i historii krajów anglojęzycznych i nauczyły mnie radzenia sobie w różnych sytuacjach, szybkiego i samodzielnego rozwiązywania problemów, otwartości na nowe doświadczenia i elastyczności w kontaktach interpersonalnych. Posiadam motywację do własnego rozwoju i dobrą organizację pracy własnej. Jestem osobą bardzo energiczną, samodzielną, kreatywną, umiejącą pracować pod presją czasu, posiadającą wiele pasji i energii twórczej. 

Začnite sa učiť s najlepšími učiteľmi
Učte sa angličtinu od svetových rečníkov. Prijmite výzvu!
Zaregistrujte sa do kurzu
Angličtina online  /  Lektori  /  Julia
Obľúbené špecializácie: Obchodná angličtina Angličtina v HR Angličtina na cestách Angličtina v kancelárii Angličtina pre deti Angličtina v turistike Angličtina v IT Angliština v marketingu Angličtina a predaj Angličtina pre účtovníctvo Angličtina v práve Angličtina pre inžinierov Angličtina v medicíne Angličtina v ekológii Angličtina pre biotechnológiu a bioinžinierstvo Angličtina pre pohostinstvo Angličtina pre stavebných robotníkov Angličtina pre výtvarníkov Angličtina pre deti Angličtina na pohovory Verejný prejav Vojenská angličtina Angličtina pre nehnuteľnosti


Obľúbené certifikáty: B1 Preliminary for Schools B2 First for Schools BEC Higher BEC Preliminary BEC Vantage CAE CPE FCE IB - International Baccalaureate IELTS KET LCCI EDI Linguaskill PET Pre A1 Starters (YLE) PTE TOEFL TOEIC Trinity YLE Flyers YLE Movers

Spôsoby platby

Viac ako 38 bezpečných spôsobov platby

Čo nás odlišuje?

95 % zákazníkov odporúča Fluentbe
Viac ako 200 000 ukončených lekcií
Prívetivá zmluva
Záruka spokojnosti
Polecana Szkoła
Ocena 4.7/5 na Facebook
Ocena 4.7/5 na Google
Ocena 4.7/5 na Trustpilot