Všetci učitelia
Fluentbe
Natalia - lektor angielskiego

Natalia - Učiteľ angličtiny

open minded, creative with music and relaxation skills

    pl eng
  • engUčiteľ angličtiny
  • Polština Rodený
Vyučovacie špecializácie
Výučbové preferencie
  • Individuálne triedy
  • Skupinové triedy
  • Dospelí (21+)
Príprava na skúšky

O sebe

Jestem entuzjastycznym lektorem języka angielskiego od 10 lat. Rozpoczelam nauczanie juz na studiach w 2000 roku w formie korepetycji oraz pracy w szkole podstawowej oraz prywatnej. Pracowalam rowniez 2 lata w jednostce wojskowej w Jarocinie przygotowujac zolnierzy do egzaminow. (z przerwami na podroze) Z Fluentbe wspolpracuje online od 2017 roku.

Ukończyłam studia licencjackie -filologię angielską na Wyższej Szkole Języków Obcych w Poznaniu. Marzenie o podroży do Irlandii, by kontynuować edukacje spełniło się już po studiach. Ukończyłam TEFL na National University of Ireland, Galway. Obecnie mieszkam w Irlandii od 17 lat, gdzie prowadzę zajęcia angielskiego online, jak również osobiście zajęcia mindfulness. Wciąż się rozwijam, moje pasje to muzyka, rozwój osobisty, psychologia, ukończyłam NLP practitioner z trenerem dr John Stanley, Music Performance and Internet Marketing w Galway. Oprocz angielskiego rowniez ucze  tai chi dzieci oraz doroslych.

 W swojej pracy skupiam się na mocnych stronach i talentach każdego studenta, by każdy z nich osiągnął swoje cele, komunikował sie naturalnie i swobodnie w języku angielskim. Moje motto to „everything is sort-out-able”, „wszystko jest rozwiązywalne”. Zrobisz, co zechcesz z pozytywnym nastawieniem, spokojną strategią i klasą. To zaprowadzi Cię tam, gdzie chcesz i nikt Cię nie powstrzyma! Umów się ze mną na zajęcia angielskiego online przez  Zoom i zaczerpnij ode mnie pozytywnej energii.

 

Začnite sa učiť s najlepšími učiteľmi
Učte sa angličtinu od svetových rečníkov. Prijmite výzvu!
Zaregistrujte sa do kurzu
Angličtina online  /  Lektori  /  Natalia
Obľúbené špecializácie: Obchodná angličtina Angličtina v HR Angličtina na cestách Angličtina v kancelárii Angličtina pre deti Angličtina v turistike Angličtina v IT Angliština v marketingu Angličtina a predaj Angličtina pre účtovníctvo Angličtina v práve Angličtina pre inžinierov Angličtina v medicíne Angličtina v ekológii Angličtina pre biotechnológiu a bioinžinierstvo Angličtina pre pohostinstvo Angličtina pre stavebných robotníkov Angličtina pre výtvarníkov Angličtina pre deti Angličtina na pohovory Verejný prejav Vojenská angličtina Angličtina pre nehnuteľnosti


Obľúbené certifikáty: B1 Preliminary for Schools B2 First for Schools BEC Higher BEC Preliminary BEC Vantage CAE CPE FCE IB - International Baccalaureate IELTS KET LCCI EDI Linguaskill PET Pre A1 Starters (YLE) PTE TOEFL TOEIC Trinity YLE Flyers YLE Movers

Spôsoby platby

Viac ako 38 bezpečných spôsobov platby

Čo nás odlišuje?

95 % zákazníkov odporúča Fluentbe
Viac ako 200 000 ukončených lekcií
Prívetivá zmluva
Záruka spokojnosti
Polecana Szkoła
Ocena 4.7/5 na Facebook
Ocena 4.7/5 na Google
Ocena 4.7/5 na Trustpilot