Todos os professores
Fluentbe
Natalia - lektor angielskiego

Natalia - Professor de inglês

open minded, creative with music and relaxation skills

    pl eng
  • engEnglish teacher
  • Polish Mother tongue
Especialidades de ensino
Preferências de ensino
  • Individual classes
  • Group classes
  • Adults (21+)
Preparação para o exame

Sobre mim

Jestem entuzjastycznym lektorem języka angielskiego od 10 lat. Rozpoczelam nauczanie juz na studiach w 2000 roku w formie korepetycji oraz pracy w szkole podstawowej oraz prywatnej. Pracowalam rowniez 2 lata w jednostce wojskowej w Jarocinie przygotowujac zolnierzy do egzaminow. (z przerwami na podroze) Z Fluentbe wspolpracuje online od 2017 roku.

Ukończyłam studia licencjackie -filologię angielską na Wyższej Szkole Języków Obcych w Poznaniu. Marzenie o podroży do Irlandii, by kontynuować edukacje spełniło się już po studiach. Ukończyłam TEFL na National University of Ireland, Galway. Obecnie mieszkam w Irlandii od 14 lat, gdzie prowadzę zajęcia angielskiego online, jak również osobiście zajęcia mindfulness. Wciąż się rozwijam, moje pasje to muzyka, rozwój osobisty, psychologia, ukończyłam NLP practitioner z trenerem dr John Stanley, Music Performance and Internet Marketing w Galway. Oprocz angielskiego rowniez ucze  tai chi dzieci oraz doroslych.

 W swojej pracy skupiam się na mocnych stronach i talentach każdego studenta, by każdy z nich osiągnął swoje cele, komunikował sie naturalnie i swobodnie w języku angielskim. Moje motto to „everything is sort-out-able”, „wszystko jest rozwiązywalne”. Zrobisz, co zechcesz z pozytywnym nastawieniem, spokojną strategią i klasą. To zaprowadzi Cię tam, gdzie chcesz i nikt Cię nie powstrzyma! Umów się ze mną na zajęcia angielskiego online przez  Zoom i zaczerpnij ode mnie pozytywnej energii.

 

Começa a aprender com os melhores professores
Aprenda inglês com professores de primeira classe. Aceite o desafio!
Inscreva-se no curso
Inglês online  /  Professores  /  Natalia
Especializações populares: Business English English for HR Travel English Office English English for Kids English for Tourism English for IT English in Marketing English in Commerce English for Accountants Legal English English for Engineers Medical English Inglês na ecologia Inglês para a biotecnologia e a bioengenharia Inglês para o setor da hotelaria Inglês para trabalhadores da construção civil Inglês para artistas English for Kids Inglês para as entrevistas Discurso público Inglês militar Inglês imobiliário


Certificados populares: B1 Preliminary for Schools B2 First for Schools BEC Higher BEC Preliminary BEC Vantage CAE CPE FCE IB - International Baccalaureate IELTS KET LCCI EDI Linguaskill PET Pre A1 Starters (YLE) PTE TOEFL TOEIC Trinity YLE Flyers YLE Movers

Formas de pagamento

Pagamentos online seguros e rápidos com cartão, MB Way, sequra e mais.

O que é que nos torna diferentes?

O 95% dos clientes recomendam a Fluentbe
Mais de 200.000 lições completas
Proximidade
Satisfação garantida
Polecana Szkoła
Ocena 4.7/5 na Facebook
Ocena 4.7/5 na Google
Ocena 4.7/5 na Trustpilot