Angielski, który pokochasz.

Najlepszy angielski online. Ucz się angielskiego, gdziekolwiek jesteś z lektorem na żywo.
Zobacz lekcję

Więcej niż angielski online

Fluentbe to więcej niż angielski online, to Szkoła Językowa Online, w której zajęcia prowadzone są przez profesjonalnych lektorów polskich i native speakerów. W zajęciach uczestniczysz na żywo, w jakości HD, gdziekolwiek jesteś – wystarczy komputer lub tablet z dostępem do internetu. Poznaj historię Oli i jak Fluentbe było w stanie jej pomóc ☛

Angileski online - kliknij aby zobaczyć wideo

Opinie

Zacznij już dziś!

Zapisz się na kurs i zacznij mówić po angielsku!

Angielski online to sposób na naukę języka w nowej, innowacyjnej formie. Łączy cechy tradycyjnej szkoły językowej i nowoczesnej technologii, niosąc mnóstwo korzyści dla studenta. Sprawia, że nauka jest wygodna i przyjemna. Oszczędza czas i skupia się na tym, co najważniejsze.

Fluentbe proponuje zajęcia indywidualne lub grupowe (maksymalnie do 4 osób). Wszystkie są prowadzone na żywo przez lektora z Polski lub z zagranicy. Lekcje angielskiego online polegają na spotkaniach w wirtualnej klasie. Działa to na zasadzie wideokonferencji, gdzie studenci i lektor nawzajem się widzą i słyszą. Lektor może też udostępnić swój ekran, wyświetlając uczniom ćwiczenia oraz materiały do lekcji. Wszystko dzieje się w czasie rzeczywistym. Jedyne, co jest potrzebne, by uczestniczyć w zajęciach angielskiego online, to komputer lub tablet, słuchawki z mikrofonem i dostęp do internetu. To wystarczy, aby zacząć swoją przygodę z nauką online. Do zajęć w tej formie nie potrzeba żadnych dodatkowych materiałów. Wszystko, z czego korzystamy na lekcjach, jest udostępniane przez lektora. Ćwiczenia do utrwalania wiedzy z zajęć również są dostępne w formie online.

Angielski przez internet to przede wszystkim oszczędność czasu i nieograniczone możliwości. Przez połączenie online, zarówno studenci, jak i lektorzy, mogą brać udział w lekcji z dowolnego miejsca na całym świecie. To sprawia, że frekwencja na lekcjach znacznie się podwyższa, bo studenci Fluentbe mogą się podłączyć do zajęć, niezależnie od tego, czy są w domu, w biurze, czy w hotelowym pokoju za granicą. Nie muszą dojeżdżać do stacjonarnej szkoły językowej, co w dużych miastach pochłania mnóstwo czasu, a w mniejszych bywa wręcz niemożliwe. Dodatkowym plusem nauki angielskiego online jest to, że odległość przestaje być barierą ograniczającą nasze możliwości. Dzięki temu, że lekcje nie odbywają się stacjonarnie, możemy zatrudniać lektorów z najdalszych zakątków świata, a co za tym idzie – wybierać naprawdę najlepszych.

Na zajęciach skupiamy się przede wszystkim na konwersacji i uczymy swobodnego porozumiewania się w języku angielskim. Lekcje są prowadzone w taki sposób, by studenci mogli osłuchać się z językiem, a także ćwiczyć jego wymowę. Nad postępami cały czas czuwa lektor, który jest dopasowany do konkretnej grupy. Na bieżąco sprawdza, jakie umiejętności danego studenta wymagają więcej pracy, a w których radzi sobie już całkiem dobrze. Dzięki temu nasi studenci mają stałą świadomość, jak rozwija się ich nauka. Jeśli robią błędy, lektor od razu je wyłapuje, odwrotnie niż przy samodzielnej nauce języka.

Nauka angielskiego online jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie czas i najlepszą jakość. Zajęcia przez internet to brak dojazdów i nauka w komfortowych warunkach, na przykład w zaciszu własnego domu. Połączenie nie ma opóźnień, a krystaliczny dźwięk i obraz podczas spotkań w wirtualnej klasie, pozwalają na swobodną konwersację z lektorem i innymi studentami. Lekcje są dostosowane do poziomu i potrzeb studenta, a prowadzący to wykwalifikowani, charyzmatyczni lektorzy z całego świata.

Znakomita jakość audio i transmisja bez opóźnień powodują, że komfort rozmowy dorównuje spotkaniom face-to-face. Studenci czują się tak, jakby byli w jednym pomieszczeniu z lektorem i pozostałymi uczniami. Zajęcia na żywo z najlepszymi lektorami sprawiają, że angielski online w niczym nie odstaje od szkół stacjonarnych. Skuteczność takiej nauki bywa nawet większa, ze względu na łatwiejszy dostęp do lekcji i nierzadko lepszą motywację.

Angielski online jest przełomem wśród szkół językowych, który daje realną szansę na naukę osobom zapracowanym, czy często podróżującym. Przenosi tradycyjne lekcje z lektorem do wirtualnej sali, co daje nowe możliwości i gwarantuje wygodę. Ostatecznie sprawia, że nauka jest efektywna i skuteczna.