Lekcje angielskiego Zielona Góra

Chcesz mówić płynnie po angielsku? Wybierz kurs w szkole online Fluentbe.

Lekcje angielskiego – Zielona Góra i nie tylko!

Gdzie możemy zaoferować Tobie lekcje angielskiego? Zielona Góra to zaledwie jedna z wielu lokalizacji, w których bez żadnego problemu można rozpocząć zajęcia. We FluentBe w stu procentach stawiamy na lekcje zdalne! Nauka angielskiego online jeszcze przed wybuchem pandemii cieszyła się rosnącą popularnością, a w związku z ograniczeniami trzeba było niemal natychmiastowo przestawić się na tego typu zajęcia. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw naszym Klientom, którzy bardzo cenią sobie nie tylko wzorowe przygotowanie prowadzących, ale przede wszystkim wygodę oraz łatwość w przeprowadzeniu każdej lekcji. Nie trzeba poświęcać czasu na dojazdy, co szczególnie w przypadku zaangażowania dzieci jest dość problematyczne. Możesz uczyć się z dowolnego miejsca na świecie – domu, kawiarni, a nawet hotelowego basenu. Wybór należy do Ciebie!

Co podoba się studentom z Zielonej Góry w naszej szkole?

Robimy wszystko, żeby nasza szkoła oferowała naukę angielskiego na najwyższym poziomie, a tym samym, by studenci byli zadowoleni.

Lekcje angielskiego w Zielonej Górze przed testami

Bardzo dużo osób chętnie podejmuje się wyzwań w postaci egzaminów. Można rzecz jasna zrozumieć maturzystów, dla których dobry rezultat z testu językowego może być przepustką na studia. Lekcje angielskiego w Zielonej Górze mogą pokrywać jednak zdecydowanie szerszy zakres niż egzamin dojrzałości. Osoby chętne rozwijać swoją dalszą przygodę z edukacją muszą zaliczyć testy przygotowane przez zagraniczne uczelnie. Wyglądają one zupełnie inaczej od tego, co możemy zauważyć na standardowych testach nad Wisłą. Warto również zwrócić uwagę na ambitnych pracowników, którzy chcą rozwijać się zawodowo. Bardzo duża część pracodawców podkreśla znaczenie bogatego w certyfikaty CV, pozwalającego na zdobycie lepszego zatrudnienia.

Studenci z Zielonej Góry – lektorzy z całego świata

Do Twojej dyspozycji mamy ponad 400 lektorów polskich i native speakerów z każdego zakątka świata. Bardzo uważnie dobieramy naszych lektorów. Nasi nauczyciele pomogli już wielu studentom, np. przełamać barierę w mówieniu, przygotować się do wyjazdu za granicę, opanować Business English, lub zdać egzaminy Cambridge, TOEFL, TOEIC.

Lekcje angielskiego w Zielonej Górze dla dzieci

Kiedy najlepiej zacząć uczyć się języka obcego? Jak najszybciej! Z tego powodu posiadamy bardzo dużą bazę lektorów, która specjalizuje się w nauce najmłodszych. Lekcje angielskiego w Zielonej Górze dla dzieci wyglądają jednak nieco inaczej niż w przypadku starszych uczniów. Przede wszystkim różnica leży w motywacji. Mało które dziecko zdaje sobie sprawę z tego, jak duże znaczenie ma znajomość języka obcego w dzisiejszym świecie, jednak nie jesteśmy w stanie go do tego przekonać poprzez perspektywę lepszych zarobków lub wyjazdu za granicę. Nasze pociechy trzeba przekonywać nieco inaczej. Pozytywna motywacja, luźna atmosfera oraz skupienie się na czerpaniu radości z zajęć i nauce przez zabawę. Działa to zdecydowanie lepiej niż mozolne powtarzanie zadań gramatycznych.

Zapisz się na kurs i zacznij mówić płynnie po angielsku

Naucz się angielskiego od światowej klasy lektorów. Podejmij wyzwanie!