Lekcje angielskiego Zabrze

Chcesz mówić płynnie po angielsku? Wybierz kurs w szkole online Fluentbe.

Lekcje angielskiego Zabrze – z dowolnego miejsca na świecie

Bardzo dużą popularnością cieszą się lekcje angielskiego. Zabrze, podobnie jak wiele miast położonych na Górnym Śląsku, posiada społeczność chętną do rozwoju w wielu aspektach. Przede wszystkim jednak zdajemy sobie sprawę, jak bardzo czasochłonne mogą być takie zajęcia. Nie chodzi tylko i wyłącznie o te czterdzieści pięć lub sześćdziesiąt minut z lektorem, ale przede wszystkim logistykę – dojazdy w obie strony nierzadko zabierają nam całe popołudnie. Jest to szczególnie uciążliwe wtedy, gdy chcemy zorganizować zajęcia naszym pociechom. Na szczęście we FluentBe mamy rozwiązanie, które zadowoli wszystkie strony. Nauka angielskiego online od kilku lat cieszy się stale rosnącym zainteresowaniem. Bez wątpienia okres pandemiczny pozwolił nam niejako przyzwyczaić się do zajęć zdalnych, ponieważ duża część z nas pracuje tak na co dzień.

Co podoba się studentom z Zabrza w naszej szkole?

Robimy wszystko, żeby nasza szkoła oferowała naukę angielskiego na najwyższym poziomie, a tym samym, by studenci byli zadowoleni.

Lekcje angielskiego w Zabrzu – rozwiązanie dla biznesu

Coraz więcej osób jest świadomych znaczenia języka angielskiego w świecie biznesowych. Praktycznie w każdej branży na świecie możemy obecnie obserwować zjawisko globalizacji, które wymaga zdecydowanie większej integracji międzynarodowej. Lekcje angielskiego w Zabrzu mogą być pierwszym krokiem do poprawienia swojej sytuacji na każdym szczeblu zawodowym. Mowa tutaj zarówno o studentach wchodzących dopiero na rynek pracy, jak i wieloletnich przedsiębiorcach, siłą rzeczy otwierających się na klientów z innych krajów. Warto także zaznaczyć, że w bazie naszych lektorów znajdziemy również specjalistów od danych dziedzin. Z tego powodu bez najmniejszych problemów podszkolicie swoje słownictwo z zakresu IT, medycyny, a także przemysłu.

Studenci z Zabrza – lektorzy z całego świata

Do Twojej dyspozycji mamy ponad 400 lektorów polskich i native speakerów z każdego zakątka świata. Bardzo uważnie dobieramy naszych lektorów. Nasi nauczyciele pomogli już wielu studentom, np. przełamać barierę w mówieniu, przygotować się do wyjazdu za granicę, opanować Business English, lub zdać egzaminy Cambridge, TOEFL, TOEIC.

Lekcje angielskiego w Zabrzu – łatwość w komunikacji

Świat staje się coraz mniejszy, a nawet osoby nigdy niebędące za granicą chcą spróbować nowych wyzwań. Do tego jednak bardzo przydadzą się lekcje angielskiego. W Zabrzu podobnie jak w wielu innych miastach w naszym kraju, spora część ludzi ma bardzo duży problem z przełamaniem bariery komunikacyjnej. Są oni w stanie wyrecytować różnice pomiędzy czasem przeszłym a zaprzeszłym, jednak posiadają bardzo zaniedbany aspekt rozmowy. Na szczęście w naszej szkole językowej bardzo mocno stawiamy właśnie na konwersacje. Dzięki temu nie musisz już martwić się o swój poziom językowy, ponieważ zdecydowanie łatwiej będzie Ci się porozumiewać. Początkowo oczywiście będą występować błędy, jednak z każdymi kolejnymi zajęciami będzie ich coraz mniej, aż w końcu swobodnie będziesz operować angielskim w konwersacji.

Zapisz się na kurs i zacznij mówić płynnie po angielsku

Naucz się angielskiego od światowej klasy lektorów. Podejmij wyzwanie!