Lekcje angielskiego Tychy

Chcesz mówić płynnie po angielsku? Wybierz kurs w szkole online Fluentbe.

Lekcje angielskiego Tychy – wygoda przez internet

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak dużą popularnością cieszą się lekcje angielskiego. Tychy to jedno z wielu miast, w których możecie rozpocząć naukę. Nie mamy żadnych ograniczeń, ponieważ we FluentBe możecie rozwijać swoje umiejętności przez internet. Nauka angielskiego online w trakcie obostrzeń związanych z pandemią była obowiązkiem, ale teraz stała się przyjemna i wygodna. Przede wszystkim nie musimy poświęcać czasu na dojazdy oraz powroty z zajęć, nierzadko odbywających się na drugim końcu miasta. Dotyczy to także dzieci i ich zajęć dodatkowych. Nie da się też ukryć, że zdecydowanie łatwiej uczyć się języka w komfortowych warunkach. Będziemy czuli się znacznie swobodniej przy rozwijaniu słownictwa i gramatyki w momencie, w którym towarzyszyć nam będzie kubek ulubionej kawy we własnych czterech ścianach.

Co podoba się studentom z Tych w naszej szkole?

Robimy wszystko, żeby nasza szkoła oferowała naukę angielskiego na najwyższym poziomie, a tym samym, by studenci byli zadowoleni.

Lekcje angielskiego w Tychach od najmłodszych lat

Globalizacja sprawiła, że posługiwanie się językiem obcym jest obowiązkiem w dzisiejszych czasach. Warto rozwijać go u dzieci, które chłoną nowe informacje niczym gąbki – o ile będą one przedstawione w ciekawy sposób. Lekcje angielskiego w Tychach także zawierają pakiety specjalnie dla najmłodszych. Dzięki bardzo szerokiej grupie lektorów jesteśmy w stanie dostosować się do Waszych potrzeb. Niektórzy rodzice szukają możliwości uwolnienia wiedzy z zakresu słownictwa oraz gramatyki w konwersacjach. Dla innych priorytetem jest przygotowanie do przyszłych egzaminów, które mogą się przydać przy okazji angażu do liceum lub na studia. Wreszcie zdarzają się oczywiście osoby szukające zajęć uzupełniających. To wszystko znajdziesz w naszej szkole językowej.

Studenci z Tych- lektorzy z całego świata

Do Twojej dyspozycji mamy ponad 400 lektorów polskich i native speakerów z każdego zakątka świata. Bardzo uważnie dobieramy naszych lektorów. Nasi nauczyciele pomogli już wielu studentom, np. przełamać barierę w mówieniu, przygotować się do wyjazdu za granicę, opanować Business English, lub zdać egzaminy Cambridge, TOEFL, TOEIC.

Lekcje angielskiego – Tychy miejscem dla biznesu

Obecnie rynki zagraniczne stały się zdecydowanie bliższe. Duża część przedsiębiorstw w Polsce – niezależnie od rozmiarów – decyduje się na podjęcie współpracy właśnie z podmiotami z innych krajów. Z tego powodu tak ważne dla każdego pracownika są lekcje angielskiego. Tychy to bardzo ważny ośrodek biznesowy na południu Polski. Bardzo duża część współpracy odbywa się z partnerami z Czech oraz Słowacji, gdzie wymagane jest rozumienie i umiejętność konwersacji na wysokim poziomie. Angielski przestał być ciekawostką umieszczaną w swoim CV, tylko faktycznym atutem na rynku pracy. Warto także wspomnieć, że posiadamy w naszej ofercie nie tylko zajęcia z Business English, ale także medycznych, informatycznych oraz technicznych zagadnień wykorzystywanych w języku angielskim.

Zapisz się na kurs i zacznij mówić płynnie po angielsku

Naucz się angielskiego od światowej klasy lektorów. Podejmij wyzwanie!