Lekcje angielskiego Toruń

Chcesz mówić płynnie po angielsku? Wybierz kurs w szkole online Fluentbe.

Lekcje angielskiego – Toruń miejscem dla biznesu

Coraz więcej firm stara się, aby ich pracownicy uczęszczali na lekcje angielskiego. Toruń także zalicza się do grona miast, w których kontakty międzynarodowe są niejako obowiązkową częścią praktycznie każdego dnia w pracy. Biznes w dzisiejszych czasach opiera się w dużej mierze na relacjach zagranicznych – przede wszystkim dzięki możliwości kontaktów przez internet, a także udogodnieniom pod kątem podatkowym czy celnym. Nauka angielskiego online świetnie sprawdza się nie tylko w największych korporacjach, ale także przy okazji mniejszych przedsiębiorstw. Warto zwrócić uwagę nie tylko na zdecydowany rozwój umiejętności pod kątem konwersacji, ale również specjalistycznego słownictwa. Bez niego trudno nam będzie w odpowiedni sposób przygotować się do rozmowy z partnerami spoza Polski. W naszej ofercie – poza niezwykle popularnym Business English – znajdziecie także zagadnienia medyczne, techniczne, a także pochodzące z branży IT.

Co podoba się studentom z Torunia w naszej szkole?

Robimy wszystko, żeby nasza szkoła oferowała naukę angielskiego na najwyższym poziomie, a tym samym, by studenci byli zadowoleni.

Lekcje angielskiego w Toruniu – lekkie i przyjemne rozwiązanie

Dodatkowe zajęcia wielu osobom – szczególnie w wieku nastoletnim – kojarzą się z przykrym obowiązkiem. Lekcje angielskiego w Toruniu wcale nie muszą takie być. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak wiele osób chciałoby rozwijać swoje umiejętności, ale z różnych względów nie jest w stanie. Przede wszystkim przeszkodą okazuje się logistyka, czyli dojazdy w obie strony po ośmiu godzinach pracy lub szkoły. Właśnie z tego powodu stawiamy w stu procentach na zajęcia prowadzone przez internet. Jest to wygodne rozwiązanie dla każdego, a po przymusowej adaptacji do tego typu zajęć w trakcie pandemii, zdecydowanie łatwiej przychodzi nam nauka angielskiego online. Usiądź wygodnie na kanapie, przygotuj kawę lub herbatę w ulubionym kubku i zacznij lekcje w swoim domu.

Studenci z Torunia – lektorzy z całego świata

Do Twojej dyspozycji mamy ponad 400 lektorów polskich i native speakerów z każdego zakątka świata. Bardzo uważnie dobieramy naszych lektorów. Nasi nauczyciele pomogli już wielu studentom, np. przełamać barierę w mówieniu, przygotować się do wyjazdu za granicę, opanować Business English, lub zdać egzaminy Cambridge, TOEFL, TOEIC.

Lekcje angielskiego w Toruniu – lektorzy nie tylko z Polski

Bardzo duża część osób nie jest w stanie wykorzystać swojej wiedzy z zakresu gramatyki i słownictwa w konwersacjach. Bez wątpienia jest to bardzo duży problem szczególnie wtedy, gdy jesteśmy za granicą i łapiemy pewną blokadę przed mówieniem. Możemy w tym pomóc. Lekcje angielskiego w Toruniu to możliwość wyboru z naprawdę szerokiej bazy lektorów, pochodzących nie tylko z Polski. Znajdziecie u nas osoby z wielu regionów całego świata, w tym innych krajów europejskich czy Bliskiego Wschodu. Takie konwersacje zdecydowanie poprawiają naszą pewność siebie szczególnie w sytuacjach, gdzie nie będziemy w stanie podeprzeć się językiem polskim.

Zapisz się na kurs i zacznij mówić płynnie po angielsku

Naucz się angielskiego od światowej klasy lektorów. Podejmij wyzwanie!