Lekcje angielskiego Sosnowiec

Chcesz mówić płynnie po angielsku? Wybierz kurs w szkole online Fluentbe.

Lekcje angielskiego Sosnowiec – wygodne rozwiązanie

Bardzo dużo osób chciałoby podszkolić swoje umiejętności językowe. W naszej szkole mamy do czynienia z osobami praktycznie w każdym wieku, od dzieci w wieku szkolnym, aż po dorosłych w sile wieku. Dlaczego tak dużą popularnością cieszą się nasze lekcje angielskiego? Sosnowiec to miasto bardzo ambitnych osób, które lubią spełniać narzucone sobie cele. Właśnie z tego powodu nauka angielskiego online to doskonałe rozwiązanie, abyśmy podszkolili swoje umiejętności. Zakres jest dowolny – to Wy wybieracie, nad czym chcecie pracować i w jakim aspekcie językowym potrzebujecie się rozwijać. Przede wszystkim jednak w naszej szkole wszystkie zajęcia odbywają się zdalnie. To Ty wybierasz, skąd chcesz się uczyć. Jeżeli jest to Twój dom, to zapraszamy na kanapę lub do stołu, odpal laptopa lub tablet i zacznij uczyć się angielskiego!

Co podoba się studentom z Sosnowca w naszej szkole?

Robimy wszystko, żeby nasza szkoła oferowała naukę angielskiego na najwyższym poziomie, a tym samym, by studenci byli zadowoleni.

Lekcje angielskiego w Sosnowcu – konwersacje na wysokim poziomie

Praktycznie każdy od lat 90. uczył się w szkole języka angielskiego. Nie da się jednak ukryć, że nawet piątkowym uczniom zdarzała się pewna blokada w momencie, w którym w grę wchodziło mówienie. Właśnie z tego powodu lekcje angielskiego w Sosnowcu przygotowujemy w taki sposób, aby były one indywidualnie lub w bardzo małych grupach. Daje to możliwość ciągłej konwersacji, która siłą rzeczy pozwala na przełamanie barier. Gdzie przyda się umiejętność mówienia po angielsku? W dzisiejszych czasach praktycznie wszędzie. Trudno będzie nam zwiedzać świat bez znajomości języka angielskiego – nawet zamówienie śniadania w restauracji wymaga rozmowy z kelnerem. Oczywiście przydaje nam się to także w pracy, a nawet przy okazji grania w gry przez internet z osobami z całego świata.

Studenci z Sosnowca – lektorzy z całego świata

Do Twojej dyspozycji mamy ponad 400 lektorów polskich i native speakerów z każdego zakątka świata. Bardzo uważnie dobieramy naszych lektorów. Nasi nauczyciele pomogli już wielu studentom, np. przełamać barierę w mówieniu, przygotować się do wyjazdu za granicę, opanować Business English, lub zdać egzaminy Cambridge, TOEFL, TOEIC.

Lekcje angielskiego w Sosnowcu – przygotowanie do egzaminów

Oczywiście zdajemy sobie również sprawę z tego, że wiele osób chce rozwijać swoje umiejętności poprzez zdobywanie certyfikatów. Przydają się one praktycznie na każdym szczeblu, także od najmłodszych lat. Możliwość rekrutacji do niektórych szkół średnich i wyższych jest możliwa po zaliczeniu danego egzaminu. Lekcje angielskiego w Sosnowcu prowadzone są przez najwyższej jakości specjalistów w tej dziedzinie. Nasza baza lektorów składa się z wielu profesjonalistów. Niektórzy skupiają się bardziej na pracy z młodzieżą, inni doskonale radzą sobie z przygotowaniem do egzaminu na nieco wyższym poziomie. Możesz się do nas zgłosić zarówno dla swojego certyfikatu, jak i swoich pociech będących w szkole podstawowej lub średniej.

Zapisz się na kurs i zacznij mówić płynnie po angielsku

Naucz się angielskiego od światowej klasy lektorów. Podejmij wyzwanie!