Lekcje angielskiego Rybnik

Chcesz mówić płynnie po angielsku? Wybierz kurs w szkole online Fluentbe.

Lekcje angielskiego Rybnik – dla klientów biznesowych

Do naszej szkoły językowej zgłasza się bardzo wiele osób, chcących rozwinąć swój poziom. Dla kogo konkretnie przeznaczone są lekcje angielskiego. Rybnik, podobnie jak inne miasta w całej Polsce, posiada bardzo dużą społeczność osób rozwijających się w biznesie. Przedsiębiorstwa praktycznie w każdej branży muszą zmierzyć się nie tylko z pozytywnymi cechami globalizacji, ale także jej wymaganiami. Zdecydowana większość pracowników musi posługiwać się językiem angielskim przynajmniej w stopniu komunikatywnym. Warto jednak zaznaczyć, że nasze zajęcia odbywają się w stu procentach przez internet. Nauka angielskiego online cieszy się sporą popularnością, szczególnie od czasów pandemicznych. Wiele osób nie tylko przyzwyczaiło się do takiej formy zajęć, ale przede wszystkim pracują zdalnie i bez problemu mogą mieć lekcje angielskiego prowadzone z dowolnego miejsca.

Co podoba się studentom z Rybnika w naszej szkole?

Robimy wszystko, żeby nasza szkoła oferowała naukę angielskiego na najwyższym poziomie, a tym samym, by studenci byli zadowoleni.

Lekcje angielskiego w Rybniku nastawione na konwersacje

Zdajemy sobie również sprawę z tego, że wiele osób zmaga się z problemami komunikacyjnymi. Nasze lekcje angielskiego w Rybniku także są ukierunkowane na jej przełamanie. Sporo osób nie ma większych problemów z rozróżnianiem czasów, a nawet posiada bardzo wysublimowane słownictwo – przynajmniej na papierze. Zazwyczaj polska edukacja nie przygotowuje nas do wyzwań panujących poza gmachem szkoły. O ile nie mamy większych problemów z napisaniem krótkiego maila do klienta z zagranicy, o tyle potencjalna rozmowa wzbudza w nas przerażenie. Oczywiście konwersacje nie są nastawione tylko i wyłącznie na aspekt biznesowy. W końcu mnóstwo osób chętnie wyjeżdża za granicę na wakacje, gdzie umiejętność komunikowania się po angielsku jest niezwykle pożądana.

Studenci z Rybnika – lektorzy z całego świata

Do Twojej dyspozycji mamy ponad 400 lektorów polskich i native speakerów z każdego zakątka świata. Bardzo uważnie dobieramy naszych lektorów. Nasi nauczyciele pomogli już wielu studentom, np. przełamać barierę w mówieniu, przygotować się do wyjazdu za granicę, opanować Business English, lub zdać egzaminy Cambridge, TOEFL, TOEIC.

Lekcje angielskiego w Rybniku dla najmłodszych

Każdy z nas może nauczyć się języka obcego. Warto jednak zwrócić uwagę na to, aby rozpocząć ten proces jak najszybciej. Lekcje angielskiego w Rybniku to doskonałe rozwiązanie z wielu powodów. Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na naszą wykwalifikowaną kadrę – lektorzy dostosowani do dziecięcych wymagań sprawdzą się zdecydowanie lepiej do współpracy z Twoją pociechą niż miłośnicy przygotowań do egzaminów. Zdajemy sobie również sprawę, że utrzymanie uwagi dzieci zależy w dużej mierze od prowadzących zajęcia. Pozytywna motywacja to klucz do sukcesu, który można traktować na wiele sposobów. Przede wszystkim jednak naszą misją jest sprawienie, aby dzieci nie bały się angielskiego i chętnie uczyły się go przez następne lata.

Zapisz się na kurs i zacznij mówić płynnie po angielsku

Naucz się angielskiego od światowej klasy lektorów. Podejmij wyzwanie!