Lekcje angielskiego Ruda Śląska

Chcesz mówić płynnie po angielsku? Wybierz kurs w szkole online Fluentbe.

Lekcje angielskiego Ruda Śląska – idealne dla rozwoju zawodowego

W dzisiejszych czasach bardzo ważnym aspektem dla każdego pracownika są lekcje angielskiego. Ruda Śląska nie jest tutaj absolutnie wyjątkiem. Warto zwrócić uwagę, że dotyczy to praktycznie każdego – od małych przedsiębiorców, aż po przedstawicieli największych korporacji. Wszystko to poprzez stale rosnące wpływy globalizacji na nasze życie codzienne. Trudno wyobrazić sobie sytuację, w której w żadnym stopniu nie potrzebujemy znajomości angielskiego w naszej pracy. Może być to związane ze zdobywaniem informacji, korespondencją z klientami, ale również stałym kontaktem z przedstawicielami firmy oraz partnerami biznesowymi. We Fluentbe zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna w dzisiejszych czasach jest znajomość języka angielskiego pod kątem biznesowym. Oferujemy także dedykowane zajęcia dla branży medycznej, technicznej oraz IT.

Co podoba się studentom z Rudy Śląskiej w naszej szkole?

Robimy wszystko, żeby nasza szkoła oferowała naukę angielskiego na najwyższym poziomie, a tym samym, by studenci byli zadowoleni.

Lekcje angielskiego w Rudzie Śląskiej – przygotowanie do egzaminów

Nauka angielskiego online od kilku lat cieszy się stale rosnącym zainteresowaniem. Dostrzegają to także osoby ambitne, chcące dokształcać się i podejmujące kursy w celu zaliczenia różnych egzaminów. Lekcje angielskiego w Rudzie Śląskiej mogą być przygotowane dokładnie pod tego typu zadania. Kto najczęściej przygotowuje się do egzaminu? Oczywiście na pierwszym miejscu warto wyróżnić maturzystów, którzy chcą zdać rozszerzoną maturę na jak najwyższym poziomie. Tak jak przydaje się ona na studiach, tak liczne certyfikaty mogą przydać się w karierze zawodowej. Coraz większa grupa pracodawców zwraca uwagę nie na poziom naszego języka, ale potwierdzające je zaliczone testy przygotowane przez takie uczelnie jak Oxford, czy Cambridge.

Studenci z Rudy Śląskiej – lektorzy z całego świata

Do Twojej dyspozycji mamy ponad 400 lektorów polskich i native speakerów z każdego zakątka świata. Bardzo uważnie dobieramy naszych lektorów. Nasi nauczyciele pomogli już wielu studentom, np. przełamać barierę w mówieniu, przygotować się do wyjazdu za granicę, opanować Business English, lub zdać egzaminy Cambridge, TOEFL, TOEIC.

Lekcje angielskiego Ruda Śląska – przełamanie bariery

Oczywiście język angielski to nie tylko konieczność radzenia sobie w życiu zawodowym. Bardzo dużo osób chce po prostu wyjechać za granicę w celach turystycznych i swobodnie porozumiewać się bez typowej dla Polaków bariery komunikacyjnej, którą pozwolą przełamać nasze lekcje angielskiego. Ruda Śląska to jedno z wielu miast w Polsce, gdzie taka sytuacja występuje nagminnie. Jest to spowodowane zbyt małą ilością rozmowy w trakcie zajęć w szkole podstawowej i liceum. Nie ma się co dziwić – w końcu zdecydowana większość szkół nie dawała możliwości porozumiewania się w mniejszych grupach. Na szczęście we FluentBe nie tylko możecie samodzielnie wybrać lektora, ale także mieć go dla siebie na wyłączność przez całą godzinę!

Zapisz się na kurs i zacznij mówić płynnie po angielsku

Naucz się angielskiego od światowej klasy lektorów. Podejmij wyzwanie!