Lekcje angielskiego Opole

Chcesz mówić płynnie po angielsku? Wybierz kurs w szkole online Fluentbe.

Lekcje angielskiego – Opole i nie tylko!

Coraz więcej osób chętnie podejmuje się nauki języka obcego. Zazwyczaj stawiamy na najpopularniejsze i najprostsze rozwiązanie, jakim są lekcje angielskiego. Opole to zaledwie jedno z wielu miast, w którym możesz swobodnie korzystać z zajęć przygotowanych przez FluentBe. Dlaczego? Ponieważ stawiamy w stu procentach na relację zdalną. Nauka angielskiego online od kilku lat cieszy się stale rosnącą popularnością. Ma na to wpływ oczywiście zdecydowanie większa liczba pracowników wykonujących swoje obowiązki z innego miejsca niż biuro. Dzisiaj możemy bardzo często pracować z domu, toteż wycieczka do centrum na godzinne zajęcia nie każdemu jest w smak. Poza tym dochodzi komfort oraz wygoda, szczególnie wśród rodziców. Zdecydowanie łatwiej wygospodarować sobie czas w domu w porównaniu z dodatkową koniecznością organizowania wyjazdów oraz powrotów z lekcji.

Co podoba się studentom z Opola w naszej szkole?

Robimy wszystko, żeby nasza szkoła oferowała naukę angielskiego na najwyższym poziomie, a tym samym, by studenci byli zadowoleni.

Lekcje angielskiego w Opolu – przełamywanie barier

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jaki jest największy problem zdecydowanej większości osób uczących się języka obcego. Lekcje angielskiego w Opolu pozwolą na spędzenie wielu godzin na rozmawianiu z lektorem. Dlaczego jest to takie istotne? Ponieważ wiele osób w szkole oraz podczas standardowych zajęć czuje się przytłoczona swoją znajomością gramatyki, której nigdy nie były w stanie wykorzystać w rozmowie. Bariera komunikacyjna to bardzo częsty problem i można sobie z nią poradzić tylko w jeden sposób. W trakcie naszych indywidualnych zajęć oczywiście lektorzy zwracają uwagę na pojedyncze aspekty gramatyczne, jednak przede wszystkim skupiamy się na rozmowie. Po jakimś czasie zauważycie bardzo dużą różnicę, dzięki której poczujecie się znacznie pewniej w prowadzeniu konwersacji po angielsku.

Studenci z Opola- lektorzy z całego świata

Do Twojej dyspozycji mamy ponad 400 lektorów polskich i native speakerów z każdego zakątka świata. Bardzo uważnie dobieramy naszych lektorów. Nasi nauczyciele pomogli już wielu studentom, np. przełamać barierę w mówieniu, przygotować się do wyjazdu za granicę, opanować Business English, lub zdać egzaminy Cambridge, TOEFL, TOEIC.

Opole – lekcje angielskiego przed testami

W miastach wojewódzkich takich jak Opole, lekcje angielskiego mają bardzo duże znaczenie także pod kątem przygotowania do egzaminów. Na pierwszy rzut oka papier nic nie daje, ponieważ liczą się przede wszystkim nasze umiejętności oraz swoboda wypowiedzi. Nie można jednak nie zauważyć, że w wielu przypadkach możemy dzięki zaliczeniu odpowiednich egzaminów osiągnąć niebagatelne korzyści. W szkole podstawowej oraz liceum pozwalają one na zwolnienie z niektórych testów, oraz możliwość aplikowania do klas dwujęzycznych lub na studia zagraniczne. Dla naszej kariery zawodowej także ma to duże znaczenie. Osoby rekrutujące do nowej pracy nie zawsze mają możliwość sprawdzenia naszej wiedzy, toteż wyróżnienie w CV posiadania danego certyfikatu może nam bardzo pomóc.

Zapisz się na kurs i zacznij mówić płynnie po angielsku

Naucz się angielskiego od światowej klasy lektorów. Podejmij wyzwanie!