Lekcje angielskiego – Nowy Sącz

Chcesz mówić płynnie po angielsku? Wybierz kurs w szkole online Fluentbe.

Lekcje angielskiego – Nowy Sącz i okolice

Zdecydowana większość z nas spotyka się z językiem angielskim na co dzień. Niektórzy wykorzystują go w celach zawodowych lub podczas wyjazdów turystycznych, a dla innych jest to sposób na pozyskiwanie informacji w internecie. Z tego powodu tak dużym zainteresowaniem cieszą się lekcje angielskiego. Nowy Sącz to zaledwie jedno z wielu miast, w których bez najmniejszych problemów znajdziecie lektora FluentBe. Jak to możliwe? Ponieważ w stu procentach stawiamy na zajęcia przez internet. Nauka angielskiego online od kilku lat stanowi dla wielu osób oczko w głowie. Są ku temu dwa główne powodu. Pierwszy to logistyka – znacznie łatwiej nam wygospodarować sobie sześćdziesiąt minut naszego czasu wolnego w domu niż dodatkowo jeździć na zajęcia. Oczywiście Wasz komfort także ma znaczenie, ponieważ sporo studentów wygodniej przyswaja wiedzę przy swoim biurku lub na ulubionej kanapie.

Co podoba się studentom z Nowego Sącza w naszej szkole?

Robimy wszystko, żeby nasza szkoła oferowała naukę angielskiego na najwyższym poziomie, a tym samym, by studenci byli zadowoleni.

Lekcje angielskiego w Nowym Sączu – przygotowanie do egzaminów

Weryfikacja naszego poziomu językowego ma znaczenie praktycznie na każdym etapie naszego życia. Właśnie z tego powodu lekcje angielskiego w Nowym Sączu mogą być doskonałym sposobem na przygotowanie się do rozmaitych egzaminów. Oczywiście na sam początek przychodzi nam na myśl matura. W naszej bazie lektorów znajdziecie sporo osób, będących ekspertami w połączeniu zdobywania nowych umiejętności z samym rozwiązywaniem zadań maturalnych. Po zaliczeniu egzaminu dojrzałości weryfikacja naszych umiejętności wcale nie musi się zakończyć. Szczególnie międzynarodowe firmy często wymagają odpowiednich zaliczenia certyfikatów lub testów, które pozwalają określić nasz poziom językowy.

Studenci z Nowego Sącza- lektorzy z całego świata

Do Twojej dyspozycji mamy ponad 400 lektorów polskich i native speakerów z każdego zakątka świata. Bardzo uważnie dobieramy naszych lektorów. Nasi nauczyciele pomogli już wielu studentom, np. przełamać barierę w mówieniu, przygotować się do wyjazdu za granicę, opanować Business English, lub zdać egzaminy Cambridge, TOEFL, TOEIC.

Lekcje angielskiego w Nowym Sączu – przełamanie bariery

Wyjazdy zagraniczne cieszą się wielkim uznaniem wśród mieszkańców każdej części kraju. Lekcje angielskiego w Nowym Sączu także są w stanie do tego przygotować bez najmniejszych problemów. Szczególnie skupiamy się na przełamywaniu bariery językowej. Chodzi o przełożenie umiejętności gramatycznych oraz znajomości słownictwa na konwersację. Ze względu na brak możliwości przeprowadzenia tego typu zajęć w szkołach – zazwyczaj wynikało to ze zbyt dużych grup na lekcjach – nie udało się przekuć dobrych ocen ze sprawdzianów w swobodną konwersację. Nie da się ukryć, że nasze indywidualne zajęcia są idealnym rozwiązaniem dla każdego. Dostosowujemy materiał do Waszego poziomu, a już po kilku lekcjach poczujecie dużą różnicę pod kątem swobody wypowiedzi.

Zapisz się na kurs i zacznij mówić płynnie po angielsku

Naucz się angielskiego od światowej klasy lektorów. Podejmij wyzwanie!