Lekcje angielskiego Kielce

Chcesz mówić płynnie po angielsku? Wybierz kurs w szkole online Fluentbe.

Lekcje angielskiego Kielce – współpraca z najlepszymi w swoim fachu

Umiejętności językowe nie zawsze zależą od nas samych. Oczywiście podejście studentów musi być na najwyższym poziomie, jednak także warto stworzyć dobrą relację z prowadzącym zajęcia. Właśnie na tym opieramy w dużej mierze proponowane przez nas lekcje angielskiego. Kielce należą do tych miast, w których bardzo chętnie rozwijamy się właśnie pod tym kątem. Nauka angielskiego online nie byłaby możliwa, gdyby nie indywidualne podejście do każdego z naszych studentów. Macie możliwość wyboru swojego lektora z całego świata – dosłownie. Rzecz jasna dominują wśród nas nauczyciele z Polski, jednak możecie także spróbować rozmowy z osobami niemówiącymi w naszym języku. Rozmowy z Hiszpanami, Anglikami czy przedstawicielami Bliskiego Wschodu nie tylko pozwalają na zrozumienie innych akcentów, ale przede wszystkim przełamywanie barier w konwersacji bez pomagania sobie językiem polskim.

Co podoba się studentom z Kielc w naszej szkole?

Robimy wszystko, żeby nasza szkoła oferowała naukę angielskiego na najwyższym poziomie, a tym samym, by studenci byli zadowoleni.

Lekcje angielskiego Kielce – przygotowanie do każdego testu

Coraz więcej osób bierze pod uwagę nie tylko umiejętności językowe, ale także ich potwierdzenie i weryfikację. Przy okazji rekrutacji można to zrobić na dwa sposoby – poprzez własny, autorski egzamin lub wymaganie poszczególnych certyfikatów. Dla naszych studentów także mamy przewidziane dedykowane takim testom lekcje angielskiego. Kielce pełne są ambitnych osób, które chcą rozwijać się także pod kątem zawodowym. Bez wątpienia uzyskanie właściwych certyfikatów może być pomocne w tym aspekcie. Oczywiście certyfikaty można już zdobywać od najmłodszych lat. Niektóre szkoły średnie oraz wyższe przywiązują bardzo dużą wagę do umiejętności językowych swoich przyszłych uczniów i studentów.

Studenci z Kielc – lektorzy z całego świata

Do Twojej dyspozycji mamy ponad 400 lektorów polskich i native speakerów z każdego zakątka świata. Bardzo uważnie dobieramy naszych lektorów. Nasi nauczyciele pomogli już wielu studentom, np. przełamać barierę w mówieniu, przygotować się do wyjazdu za granicę, opanować Business English, lub zdać egzaminy Cambridge, TOEFL, TOEIC.

Lekcje angielskiego w Kielcach dla każdego

Przede wszystkim jednak skupiamy się na tym, aby każdy rozwijał się w jednym aspekcie. Lekcje angielskiego w Kielcach mają nie tylko pomagać w zdaniu egzaminu czy poprawić gramatykę, ale też przełamać niezwykle popularną barierę językową. W dzisiejszych czasach uczniowie nie mają możliwości rozmowy w języku obcym w szkole na zajęciach w kilkunastoosobowych grupach. Zazwyczaj we FluentBe spotkacie się z zajęciami indywidualnymi. Przez godzinę prowadzący będzie skupiony tylko i wyłącznie na tym, abyś rozwijał się właśnie w mowie. W końcu takie umiejętności przydają się na każdym kroku. Poznajemy osoby w internecie z innych krajów, jeździmy na wakacje za granicę, a nawet pracujemy w międzynarodowych firmach, gdzie jesteśmy w stałym kontakcie z partnerami biznesowymi lub klientami spoza Polski.

Zapisz się na kurs i zacznij mówić płynnie po angielsku

Naucz się angielskiego od światowej klasy lektorów. Podejmij wyzwanie!