Fluentbe to szkoła językowa online, która proponuje naukę na najwyższym poziomie. Oferujemy wszystko, co potrzebne do efektywnej nauki angielskiego – najlepszych lektorów z całego świata, systematyczne zajęcia skupiające się na konwersacji, dostęp do niezbędnych materiałów i wygodne lekcje przez internet, w których możesz brać udział z dowolnego miejsca na ziemi.

Spośród wielu szkół angielskiego, warto wybrać właśnie szkołę językową online. Jakość nauki nie jest niższa, niż przy zajęciach stacjonarnych, za to lekcje online niosą ze sobą mnóstwo plusów dla studenta. Jak mają się zajęcia przez internet do tradycyjnej szkoły stacjonarnej?

LEKTORZY

Szkoły stacjonarne mają bariery terytorialne. Mogą zatrudniać takich nauczycieli, którzy są w stanie dojeżdżać na zajęcia w budynku szkoły. My, jako szkoła językowa online, nie musimy martwić się odległością i nie ograniczamy się do nauczycieli z okolicy. Zatrudniamy lektorów mieszkających w ponad 30 krajach na całym świecie! Wśród naszych kryteriów nie ma miejsca zamieszkania danego lektora, więc bierzemy pod uwagę jedynie kwalifikacje, charyzmę i doświadczenie. To sprawia, że mamy zdecydowanie większe możliwości, a co za tym idzie – w naszym zespole są tylko najlepsi.

Szkoła językowa online

DOSTĘP DO ZAJĘĆ

Lekcje stacjonarne to przede wszystkim dojazdy. Nierzadko trzeba tracić mnóstwo czasu na stanie w korkach, by dojechać do szkoły na drugim końcu miasta. W przypadku wyjazdu lub utknięcia na dłużej w pracy, takie zajęcia po prostu przepadają. W naszej szkole językowej online to również przestaje być problemem. Tak samo jak lektorzy, studenci mogą brać udział w lekcji z dowolnego miejsca, dzięki czemu nie marnują czasu na dojazdy. W razie wyjazdu z miasta lub opóźnień w planie dnia – wystarczy komputer lub tablet, dostęp do internetu i chwila spokoju. Do lekcji możesz się podłączyć, gdziekolwiek jesteś!

MATERIAŁY

Chyba nikt nie lubi sterty kserówek, które zawsze się gdzieś gubią? Noszenie ze sobą książek, też nie należy do najprzyjemniejszych. Szkoła językowa online zapewnia materiały dostępne w sieci. Podczas zajęć lektor udostępnia swój ekran, pokazując uczniom potrzebne źródła i ćwiczenia. Każdy ze studentów ma też dostęp do platformy online, gdzie może zrobić pracę domową, czyli ćwiczenia utrwalające wiedzę z zajęć. Wszystko jest dostępne przez internet, bez kserowania, drukowania i noszenia ze sobą.

PROWADZENIE LEKCJI

Mogłoby się wydawać, że zajęcia w wirtualnej klasie to zupełnie co innego, niż lekcje stacjonarne. To, jak wygląda nauka, jest jednak bardzo do siebie zbliżone. Fluentbe, jako szkoła językowa online oferuje zajęcia, co prawda przez internet, ale na żywo. To znaczy, że wszyscy się widzą i słyszą, a konwersacja odbywa się w czasie rzeczywistym. Dzięki temu lektor może swobodnie rozmawiać ze studentami, zupełnie tak, jak na lekcjach stacjonarnych.

SKUTECZNOŚĆ

Nauka w szkole językowej online wraz ze swoimi plusami, ma bardzo dużą skuteczność. Fluentbe stawia nacisk na to, co najważniejsze w poznawaniu nowego języka – lekcje prowadzone są przez lektora, który nieustannie sprawdza postępy w nauce, a 70% zajęć poświęcamy na konwersacje, aby ćwiczyć praktyczne użycie języka. Przez to, że dostęp do zajęć jest prosty i wygodny, dużo łatwiej o wysoką frekwencję i systematyczność nauki, która jest niezbędna do opanowania angielskiego.

Nauka przez internet to bez wątpienia najwygodniejsza forma przyswajania wiedzy. Zbiera najlepsze cechy zajęć stacjonarnych (stały kontakt z lektorem, konwersacje na żywo, lekcje dostępne również w grupach), dodając do tego nowe możliwości i udogodnienia (udział w zajęciach z dowolnego miejsca, lektorzy z całego świata, materiały online). Szkoła językowa online to świetne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą uczyć się wygodnie i skutecznie.

Dlaczego warto uczyć się z Fluentbe

Ucząc się angielskiego z nami masz pewność dobrego wyboru. Jesteśmy szkołą poświęcającą 100% swojej uwagi abyś osiągnął z nami swój cel językowy.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami
"Sposób prowadzenia zajęć. Przyjazna atmosfera. A ponad wszystko osoba prowadząca, która stara się cierpliwie i na wszystkie sposoby przybliżyć omawiane tematy."
Image
Regina Jawor, Kwiecień 2019
  • Uczysz się z dowolnego miejsca na świecie
  • Nie tracisz czasu na dojazdy
  • Najlepsza jakość dźwięku i obrazu
  • Najnowsze materiały dostępne online
  • Najlepsi lektorzy i native speakerzy z całego świata
  • Małe 2-4 osobowe grupy

Zapisz się na kurs i zacznij mówić po angielsku

Naucz się angielskiego od światowej klasy lektorów. Podejmij wyzwanie!

Zapisz się na kurs

Modalități de plată

Peste 38 de metode de plată sigure

Ce ne deosebește?

Icon
95% dintre clienți recomandă Fluentbe
Icon
1.000.000+ lecții finalizate
Icon
Contract prietenos
Icon
Garanția de satisfacție
Trustpilot Facebook Google ISO
Polecana Szkoła
Facebook Facebook Facebook Facebook Facebook
Icon Icon Icon Icon Icon
Trustpilot Trustpilot Trustpilot Trustpilot Trustpilot
Ocena 4.7/5 na Facebook
Ocena 4.7/5 na Google
Ocena 4.7/5 na Trustpilot