O nas

Pierwsza szkoła językowa w 100% online

Fluentbe to szkoła języka angielskiego online. Tworzymy unikalną wartość polegająca na połączeniu zalet tradycyjnej szkoły z najnowocześniejszą technologią. Zajęcia u nas polegają na tym, że tak jak w tradycyjnej szkole lekcje prowadzone są na żywo przez lektora, lecz zamiast sali lekcyjnej uczestniczysz w lekcji w pokoju online widząc i słysząc lektora, jak i pozostałe osoby na zajęciach.
Rekrutujemy najlepszych lektorów nie tylko w Polsce, ale i native speakerów z całego świata.
Jakość transmisji jest dla nas priorytetem. Słyszysz każdy akcent i uczysz się efektywniej.
Otrzymujesz komplet nowoczesnych materiałów do nauki języka w cenie kursu.
Nie tracisz czasu na dojazdy do szkoły, uczysz się z dowolnego miejsca na świecie i wiele więcej…

Profesjonalni lektorzy

We Fluentbe nie mamy ograniczeń terytorialnych. Rekrutujemy lektorów z całego świata. Stawiamy na charyzmę i kwalifikacje. W naszej szkole uczą nauczyciele z ponad 20 miast na całym świecie.
Fotolia_7314251

Krystalicznie czysty dźwięk i obraz

Fluentbe jest jedyną w Polsce szkołą online, wykorzystującą najlepszą na świecie technologię dla wirtualnych klas. Wszyscy widzą się i słyszą w jakości HD. Transmisja odbywa się bez opóźnień, charakterystcznych dla innych popularnych komunikatorów internetowych.
Zoom - Awards
002-MacBook-Gold

Wszystkie materiały potrzebne do nauki

Wszystko czego potrzebujesz do nauki otrzymasz od nas razem z kursem. Materiały zostałe opracowane przez ekspertów nauczania w zgodzie z Metodą Fluentbe. Dostępne są na komputer, tablet, smartfon, a część również do druku.

Najważniejsze korzyści

Ucząc się angielskiego z Fluentbe masz pewność dobrego wyboru. Jesteśmy szkołą poświęcającą 100% swojej uwagi abyś osiągnął z nami swój cel językowy. Zacznij naukę już dziś!
  • Uczysz się z dowolnego miejsca na świecie
  • Oszczędzasz nawet 2h dziennie na dojazdy
  • Zajęcia nawet do godz. 22:00
  • Najlepsza jakość dźwięku i obrazu
  • Najnowsze materiały dostępne online
  • Najlepsi lektorzy z całego świata