Czym jest Fluentbe?

Fluentbe to szkoła językowa online. Pomagamy przełamać barierę mówienia, przygotować się do wyjazdów zagranicznych, znaleźć lepiej płatną pracą lub zdać egzamin językowy. Zajęcia prowadzone są przez profesjonalnych lektorów polskich oraz native speakerów na wszystkich poziomach zaawansowania – od początkującego po biegłe posługiwanie się językiem obcym. Lekcje odbywają się online, za pomocą video-chata, w niewielkich grupach. Uczniowie i nauczyciel uczestniczą w lekcji z domu lub innego dogodnego miejsca na świecie.

Jak to się zaczęło?

Pomysł założenia szkoły językowej online narodził się na początku 2015 roku, a pierwsze kursy wystartowały już na jesieni.

Gdzie można nas spotkać?

Fluentbe to polska firma, z siedzibą w Warszawie. Biuro znajduje się przy ul. Kolejowej 5/7, natomiast wszystkie zajęcia językowe odbywają się online. Dzięki takiemu rozwiązaniu lokalizacja nie jest istotna, a nauczyciele i uczniowie mogą komunikować się ze sobą z każdego miejsca na świecie.

Nasi lektorzy

Profesjonalna kadra nauczycielska to największa wartość Fluentbe. Dobieramy ją starannie. Podczas procesu rekrutacji zwracamy uwagę nie tylko na wykształcenie i doświadczenie, ale przede wszystkim na umiejętności nauczania i tzw. iskrę w oku. Szukamy lektorów, którzy potrafią nie tylko porwać do nauki, ale zainspirować językiem, a przy tym są otwarci na nowe technologie i nowe metody nauczania. Nasi lektorzy to absolwenci renomowanych uczelni oraz kursów nauczycielskich. Dodatkowo każdy lektor przechodzi szkolenie z Metody Fluentbe. Mamy świadomość, że musimy nieustannie się rozwijać i doskonalić swoje umiejętności. Nasi nauczyciele regularnie spotykają się online na warsztatach Fluentbe. Obecnie współpracujemy z ponad 200 sprawdzonymi lektorami z całego świata.

Klienci

Obecnie to Polacy mieszkający w Polsce, jak i poza granicami kraju. Wkrótce Fluentbe planuje rozpocząć działanie również na rynkach zagranicznych.

Usługi

Kursy języka angielskiego online. Wszystkie zajęcia odbywają się na żywo z profesjonalnym lektorem. Uczestnicy widzą się i słyszą w jakości HD. Zajęcia odbywają się w grupach 4-osobowych lub indywidualnie. Zajęcia grupowe mają ustalony grafik. Natomiast zajęcia indywidualne umawiane są na bieżąco z lektorem. Fluentbe udostępnia narzędzie niezbędne do spotkań online oraz wszystkie potrzebne materiały do nauki. Uczniowie otrzymują login i hasło do panelu, w którym dostępne są materiały z zajęć. Stały dostęp do platformy umożliwia kontakt z językiem o dowolnej porze. Jednocześnie lektor może na bieżąco monitorować postępy w nauce lub przekazywać uwagi do prac domowych.

Payment methods

More than 38 secure payment methods

What makes us stand out?

95% of customers recommend Fluentbe
200 000+ completed lessons
Friendly agreement
Satisfaction guarantee
Polecana Szkoła
Ocena 4.7/5 na Facebook
Ocena 4.7/5 na Google
Ocena 4.7/5 na Trustpilot