Poznaj korzyści

Naukę angielskiego online z lektorem na żywo doceniło już tysiące osób. Zobacz, jakie oferuje korzyści.

Ucz się szybciej

Wybierzemy dla Ciebie najlepszego nauczyciela dopasowanego do Twoich potrzeb.

Dowiedz się więcej

Oszczędzaj czas

Lekcje online pozwalają Ci uczyć się komfortowo, nie tracąc czasu i pieniędzy na dojazdy.

Zacznij już dziś

Mów swobodnie

Metoda Fluentbe skoncentrowana jest na praktycznych umiejętnościach np. mówieniu.

Dowiedz się więcej

Gwarancja 100% satysfakcji z nauki!

Jeśli nie jesteś zadowolony z lekcji, możemy zaoferować darmową wymianę nauczyciela lub zwrot pieniędzy.

Tysiące zadowolonych kursantów

Kto raz poznał naukę we Fluentbe, nie wyobraża sobie już powrotu do starej metody. Przekonaj się, co podoba się naszym studentom najbardziej i dlaczego cenią Fluentbe.

Zobacz wszystkie opinie
Warszawa, Kwiecień 2019
Wszystko :) 1.lektor 2.zapisane na koncie studenta materiały,do których mogę wrócić po lekcji dla utrwalenia 3.prace domowe, ktore otrzymuje po kazdej lekcji. 4.dostępność z poziomu tel.,dzieki czemu mogę powtarzac material i odrobić zadaną pracę w dowolnym miejscu i czasie. 5.elastyczność w dobrze terminów i możliwości bezplatnego odwołania zajęć
Ocena lektora
Kościno, Kwiecień 2019
Mała, dobrana poziomem grupa. Fajny lektor motywujący do aktywnego uczestnictwa w lekcjach. Szybko widać progres bo poprzez rozmowy z innymi łatwiej jest się uczyć.
Ocena lektora
Garwolin, Kwiecień 2019
Wygoda lekcji Możliwość spotkania z osobami mówiącymi tylko w języku angielskim
Ocena lektora
Pruszków, Kwiecień 2019
Podoba mi się że nie tracę czasu na dojazdy. Że mogę uczyc się wieczorami. Bardzo podoba mi się nauczyciel :) jest bardzo otwarty, bezpośredni. Dostosowuje lekcje do potrzeb uczestników.
Ocena lektora
Warszawa, Kwiecień 2019
Doskonałe przygotowanie lektora do kursu, jego fachowość i możliwość doboru tematów lekcji interesujących ucznia. Pogoda ducha u lektora. Możliwość wyboru godziny spotkania i dobry kontakt z lektorem. W sprawach technicznych - szybka reakcja osoby odpowiedzialnej za dział techniczny.
Ocena lektora
Prudnik, Maj 2019
atmosfera i podejście prowadzącej Kasi , jej wiedza
Ocena lektora
Strzegom, Maj 2019
Relacja z lektorem,lekcje zrozumiałe,program dostosowany do umiejętności,obowiązkowość,punktualność
Ocena lektora
Dublin, Maj 2019
Moje lekcje indywidualne sa idealne z nauczycielem z US, ucze sie wymowy i duzo rozmawiam wiec to jest praktyka ktora bardzo jest potrzebna przy nauce jezykow obcych
Ocena lektora
Garwolin, Maj 2019
Kompetencja prowadzącego, punktualność, zajęcia o-line, atmosfera na zajęciach, przyjazne podejście Fluentbe do słuchaczy.
Ocena lektora
Warszawa, Maj 2019
pobieram lekcje indywidualne. Wyrażone przeze mnie potrzeby są realizowane w 100%. Lektor - Grzegorz ( native speaker) jest kompetentny, kontaktowy, z dużym urokiem osobistym. Nie mogę się doczekać następnego spotkania.
Ocena lektora
Warszawa, Czerwiec 2019
Dostosowanie poziomu i temetyki lekcji do moich preferencji.
Ocena lektora
Śniadowo, Czerwiec 2019
Świetny lektor, który słucha potrzeb ucznia, jest pomocny pod każdy względem i dostosowuje plan lekcji do jego oczekiwań.
Ocena lektora
Klukowo, Czerwiec 2019
Przyjazna atmosfera. Sumienne podejście do przedmiotu prowadzącej.
Ocena lektora
Wrocław, Czerwiec 2019
Mam bardzo dobrego lektora
Ocena lektora
Chełmiec, Czerwiec 2019
Sposób prowadzenia lekcji , przekazywania informacji, świetny kontakt , ogólnie wszystko na plus.
Ocena lektora
Warszawa, Czerwiec 2019
Moja lektorka jest super, szybko reaguje na nasze potrzeby. w mojej opinii szybko przyswajam język, z którego korzystam już na co dzień. Wspaniale się bawimy przy nauce.
Ocena lektora
Jaszkowa Dolna, Czerwiec 2019
Sposób prowadzenia zajęć nastawiony na konwersacje. Mała grupa - dzięki temu każdy z uczestników ma wiele okazji do mówienia. Ciekawy sposób prowadzenia zajęć oraz przyjazny, komunikatywny nauczyciel.
Ocena lektora
Tuszyma, Lipiec 2019
Podoba mi się forma zajęć. Lektor dopasowuje się do moich potrzeb. Motywuje mnie do pracy. Podoba mi się także elastyczność terminu ustalanych zajęć.
Ocena lektora
Prusice, Lipiec 2019
Lektor to przemiła i cierpliwa osoba. Ma dobre podejście.
Ocena lektora
Gliwice, Lipiec 2019
Mam małe dziecko i wygodne dla mnie jest to, że mogę uczyć się amgielskiego z domu. Lektorka jest fajna.
Ocena lektora

Jak zacząć?

To bardzo proste, wystarczy Twoja decyzja i trzy łatwe kroki:

 • Wypełnij formularz kontaktowy
 • Następnie skontaktujemy się z Tobą, aby dopasować odpowiedni kurs dla Ciebie
 • Na koniec wybieramy dogodny termin startu zajęć
Zamów bezpłatny test

Zapisz się na kurs i zacznij mówić po angielsku

Naucz się angielskiego od światowej klasy lektorów. Podejmij wyzwanie!

Zapisz się na kurs

Metody płatności

Ponad 38 bezpiecznych metod płatności

Dlaczego Fluentbe?

Bezpieczne płatności
Przyjazna umowa
Tysiące zadowolonych klientów
80 000+ zrealizowanych lekcji
Angielski online to sposób na naukę języka w nowej, innowacyjnej formie. Łączy cechy tradycyjnej szkoły językowej i nowoczesnej technologii, niosąc mnóstwo korzyści dla studenta. Sprawia, że nauka jest wygodna i przyjemna. Oszczędza czas i skupia się na tym, co najważniejsze.

Fluentbe proponuje zajęcia indywidualne lub grupowe (maksymalnie do 4 osób). Wszystkie są prowadzone na żywo przez lektora z Polski lub z zagranicy. Lekcje angielskiego online polegają na spotkaniach w wirtualnej klasie. Działa to na zasadzie wideokonferencji, gdzie studenci i lektor nawzajem się widzą i słyszą. Lektor może też udostępnić swój ekran, wyświetlając uczniom ćwiczenia oraz materiały do lekcji. Wszystko dzieje się w czasie rzeczywistym.

Jedyne, co jest potrzebne, by uczestniczyć w zajęciach angielskiego online, to komputer lub tablet, słuchawki z mikrofonem i dostęp do internetu. To wystarczy, aby zacząć swoją przygodę z nauką online. Do zajęć w tej formie nie potrzeba żadnych dodatkowych materiałów. Wszystko, z czego korzystamy na lekcjach, jest udostępniane przez lektora. Ćwiczenia do utrwalania wiedzy z zajęć również są dostępne w formie online.

Angielski przez internet to przede wszystkim oszczędność czasu i nieograniczone możliwości. Przez połączenie online, zarówno studenci, jak i lektorzy, mogą brać udział w lekcji z dowolnego miejsca na całym świecie. To sprawia, że frekwencja na lekcjach znacznie się podwyższa, bo studenci Fluentbe mogą się podłączyć do zajęć, niezależnie od tego, czy są w domu, w biurze, czy w hotelowym pokoju za granicą. Nie muszą dojeżdżać do stacjonarnej szkoły językowej, co w dużych miastach pochłania mnóstwo czasu, a w mniejszych bywa wręcz niemożliwe. Dodatkowym plusem nauki angielskiego online jest to, że odległość przestaje być barierą ograniczającą nasze możliwości. Dzięki temu, że lekcje nie odbywają się stacjonarnie, możemy zatrudniać lektorów z najdalszych zakątków świata, a co za tym idzie – wybierać naprawdę najlepszych.

Na zajęciach skupiamy się przede wszystkim na konwersacji i uczymy swobodnego porozumiewania się w języku angielskim. Lekcje są prowadzone w taki sposób, by studenci mogli osłuchać się z językiem, a także ćwiczyć jego wymowę. Nad postępami cały czas czuwa lektor, który jest dopasowany do konkretnej grupy. Na bieżąco sprawdza, jakie umiejętności danego studenta wymagają więcej pracy, a w których radzi sobie już całkiem dobrze. Dzięki temu nasi studenci mają stałą świadomość, jak rozwija się ich nauka. Jeśli robią błędy, lektor od razu je wyłapuje, odwrotnie niż przy samodzielnej nauce języka.

Nauka angielskiego online jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie czas i najlepszą jakość. Zajęcia przez internet to brak dojazdów i nauka w komfortowych warunkach, na przykład w zaciszu własnego domu. Połączenie nie ma opóźnień, a krystaliczny dźwięk i obraz podczas spotkań w wirtualnej klasie, pozwalają na swobodną konwersację z lektorem i innymi studentami. Lekcje są dostosowane do poziomu i potrzeb studenta, a prowadzący to wykwalifikowani, charyzmatyczni lektorzy z całego świata.

Znakomita jakość audio i transmisja bez opóźnień powodują, że komfort rozmowy dorównuje spotkaniom face-to-face. Studenci czują się tak, jakby byli w jednym pomieszczeniu z lektorem i pozostałymi uczniami. Zajęcia na żywo z najlepszymi lektorami sprawiają, że angielski online w niczym nie odstaje od szkół stacjonarnych. Skuteczność takiej nauki bywa nawet większa, ze względu na łatwiejszy dostęp do lekcji i nierzadko lepszą motywację.

Angielski online jest przełomem wśród szkół językowych, który daje realną szansę na naukę osobom zapracowanym, czy często podróżującym. Przenosi tradycyjne lekcje z lektorem do wirtualnej sali, co daje nowe możliwości i gwarantuje wygodę. Ostatecznie sprawia, że nauka jest efektywna i skuteczna.

Kursy grupowe

Zdobywasz praktyczne umiejętności posługiwania się językiem w grupie osób o podobnym poziomie pod okiem profesjonalnego lektora.

 • Światowej klasy lektor dopasowany do Twojego poziomu
 • Kameralna grupa max. 2-4-osobowa
 • Zajęcia 2x/tydzień po 90 minut
 • 4 dogodne terminy spotkań do wyboru (wieczorami)
 • Bezpłatny test językowy
 • Certyfikat ukończenia kursu
Zainteresowany?

Kursy indywidualne

Masz dostęp do najlepszych lektorów polskich oraz native speakerów i uczysz się we własnym tempie.

 • Światowej klasy lektor dopasowany do Twojego poziomu
 • 100% uwagi lektora dla Ciebie
 • Indywidualne tempo kursu
 • Elastyczny grafik zajęć
 • Bezpłatny test językowy
 • Certyfikat ukończenia kursu
Zainteresowany?

Zamów bezpłatny kontakt i zacznij naukę już dziś!

Zamów bezpłatny placement test i zacznij naukę już dziś!

Niepoprawne imię
Niepoprawne nazwisko
Niepoprawny adres e-mail
Niepoprawny numer telefonu
100% bezpieczne

"Fantastyczny lektor, możliwość odbycia zajęć w domu i o wieczorowej porze." Agnieszka, Wrocław, Luty 2018