Opinie

Opinie o Fluentbe:

<span data-recalc-dims="1">Wrzesień 2016</span>
"Uczestniczyłam w kursie i stąd wiem, że świetna sprawa. Poprawiłam sprawność językową i jednocześnie połączyłam naukę z prawdziwym relaksem (dziękuję swojemu prowadzącemu). Na pewno wrócę na kolejny poziom wtajemniczenia, dla mnie najlepsza forma pracy- kompetentny prowadzący, świetna atmosfera i indywidualne podejście do każdego uczestnika kursu. Polecam."
Mirosława Jurek Wrzesień 2016
<span data-recalc-dims="1">Wrzesień 2016</span>
"Idealna oferta dla zabieganych. Łączysz się z lektorem skąd chcesz lub możesz. Lektor dostosowuje tematy zajęć do oczekiwań uczniów. Zajęcia zdecydowanie nastawione są na konwersację i dzięki temu poznajesz słownictwo z interesujących Cię obszarów. Materiały dydaktyczne opracowane są w ciekawy sposób i nawet odrabianie zadań domowych sprawia przyjemność. Lekcje mijają aż za szybko :)"
Kat Percha Wrzesień 2016
<span data-recalc-dims="1">Luty 2016</span>
"Bardzo podobała się lekcja pokazowa! 🙂 Na prawdę poczułam nadzieję! 🙂"
Оля Велент Luty 2016
<span data-recalc-dims="1">Luty 2016</span>
"Mogę polecić w 100% Świetni lektorzy i program. Wszystko w super atmosferze."
Łukasz Percha Luty 2016
<span data-recalc-dims="1">Styczeń 2016</span>
"Każda szkoła jest tak dobra jak lektorzy dla niej pracujący a to akurat najmocniejsza strona Fluentbe."
Waldemar Wyborny Styczeń 2016
<span data-recalc-dims="1">Czerwiec 2015</span>
"Lektorka była super – komunikatywna, otwarta, pomocna a do tego angażowała całą grupę do aktywności. Sam format nauki też spełnił moje kryteria – Nauka w późniejszych godzinach i małych grupach (4 osoby razem ze mną). Zdecydowanie polecam."
Jarek Mańkowski Czerwiec 2015
<span data-recalc-dims="1">Czerwiec 2015</span>
"Jestem po swoim pierwszym kursie w Fluentbe i już czekam na następny. Kurs dobry dla każdego, kto nie może uczestniczyć w zajęciach stacjonarnych, nie przepadały mi lekcje. Lektorka cały czas mówiła i tłumaczyła po angielsku, zrobiłam duże postępy w mówieniu bo od nas bezlitośnie wymagała tego samego :). W grupie było tylko kilka osób, zadania i tematy były na bieżąco dostosowywane do tego, czego chcieliśmy się nauczyć. Jak dotąd to moja najprzyjemniejsza i najbardziej efektywna forma nauki angielskiego. W moim przypadku taka forma zajęć sprawdziła się w 100%."
Kinga Biernacka Czerwiec 2015
<span data-recalc-dims="1">Październik 2015</span>
"Jestem zadowolona ze sposobu prowadzenia zajęć. Program również mi odpowiada – przemycona gramatyka, dużo mówienia, przyjemne lekcje po prostu. Oby tak dalej!"
Edyta Październik 2015
<span data-recalc-dims="1">Listopad 2015</span>
"Jestem bardzo zadowolona z zajęć Fluentbe. Jest to dla mnie najwygoniejsza i najefektywniejsza metoda. Plecam wszyskim znajomym."
Iwona Listopad 2015